Par banku Investoriem
Rietumu Bankas mobilās aplikācijas
Rietumu Bankas mobilās aplikācijas ļauj klientiem ērti un droši strādāt ar Banku
Mobilās aplikācijas
VIRTUĀLAIS DIGIPASS
VIENKĀRŠI UN ĒRTI
DROŠĪBA
iOSAndroid

Mobilās aplikācijas

Mūsu iRietumu aplikācija sniedz iespēju ātri piekļūt kontam, bilancēm un izrakstiem, ļauj veikt visu veidu maksājumus un konvertēšanas operācijas, autorizēt parakstu gaidošus rīkojumus u.c.

Digipass ir kļuvis digitāls

Digipass for Mobile ir iebūvēts aplikācijā un nodrošina nevainojamu transakciju uzticamību bez drošības kompromisiem. Virtuālie Digipass ir individuāli un unikāli: tie ir nesaraujami saistīti ar ierīci un ir vienmēr pieejami aplikācijā.

iOSAndroid
Drošība

Ciparu paraksta ģenerators

Līdz šim, veicot ārējos maksājumus, datu viltošanas draudus lieliski novērsa ciparu sertifikāts jeb ciparu paraksta ģenerators Digipass. Izmantojot šo ierīci, lietotājs vienmēr redz, ko paraksta, un vienmēr saprot, kad paraksts tiek nosūtīts bankai.

Mobilais ciparu paraksta ģenerators

iRietumu aplikācija nevar patstāvīgi izveidot rīkojumam nepieciešamo parakstu: aplikācija pārraida paraksta parametrus virtuālajam Digipass Mobile, kas ir iebūvēts lietotnē un vienmēr atrodas rokas stiepiena attālumā. Pēc saņemto parametru pārbaudes Digipass Mobile nolasīs elektronisko parakstu, kuru var nekavējoties izmantot.

Arī jaunajam Digipass for Mobile ir divi darbības režīmi

I

S

Vienreizējās paroles ģenerēšanas režīms tiek izmantots zema riska operācijām, kurās nemainās naudas līdzekļu īpašnieks, piemēram, ieejai sistēmā, konvertēšanai, kartes papildināšanai utt.
Režīms „Paraksts” tiek izmantots paaugstināta riska operācijām, piemēram, veicot ārējos maksājumus, mainot būtiskus rekvizītus utt. Paraksta sastādīšanai ir jānorāda rīkojuma pamatparametri: summa, valūta un saņēmēja konts. Digipass ņems vērā šos parametrus, un saņemto parakstu banka pieņems tikai tam rīkojumam, kurā būs norādīti minētie rekvizīti.

Uzstādīt iRietumu aplikāciju

Digipass Mobile Mobile bank
iPad, iPhone
Android

Saņemt Digipass Mobile

Saņemt Digipass Mobile var centrālajā birojā un Rietumu Bankas reģionālajās pārstāvniecībās, kā arī pie personīgā menedžera.


Instrukcijas

iRietumu un Digipass Mobile instrukcija.

Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)