Par banku Investoriem

Konti un maksājumi

Atvērt norēķinu kontu

Šis norēķinu konts gan korporatīviem klientiem, gan arī fiziskām personām ir paredzēts operācijām vairākās valūtās (multivalūtu konts). Nav nepieciešamības atvērt atsevišķu kontu katrai valūtai.


Valūtu saraksts, kurās ir pieļaujams apkalpot kontus, kā arī ieskaitīt, izmaksāt, vai glabāt klienta kontos vai kurās ir pieļaujams veikt pārskaitījumus: EUR, JPY, RUB, AMD, BYN, CNY, KZT, PLN.

Neatkarīgi no pārskaitījuma valūtas (eiro, dolāri, jenas vai cita valūta) nauda kontā glabājas tajā valūtā, kādā tā ieskaitīta. Atverot kontu, tam tiek piešķirts numurs IBAN formātā atkarībā no starptautiskajiem numerācijas standartiem Eiropas valstīs.

Standarta maksājumi lielākajās pasaules valūtās no norēķinu konta tiek veikti „tās pašas dienas” režīmā bez papildu komisijas maksas neatkarīgi no tā, vai jūs pārskaitāt naudu Eiropas zonā vai ārpus tās.

Uzņēmuma konts

Nepieciešamie dokumenti konta atvēršanai:

  • dibināšanas un reģistrācijas dokumentu pilna komplekta oriģināli - reģistrācijas apliecība, statūti u.c.;
  • dokumenti, kas apliecina tiesības atvērt un pārvaldīt uzņēmuma kontu - piemēram, izziņa vai lēmums no Uzņēmumu Reģistra, pilnvara u.c.;
  • identifikācijas dokumenti - derīga pase vai ID karte.

Nerezidentiem būs nepieciešams papildus iesniegt:

  • dokumenti, kas apliecina patiesā labuma guvēja īpašumtiesības uz uzņēmumu;
  • uzņēmumiem, kas reģistrēti ilgāk par 1 gadu - Certificate of Good Standing.

Informācija par uzņēmuma dokumentu komplekta notariālu apstiprināšanu, legalizāciju vai apliecinājumu apostilu uzņēmumiem, kas reģistrēti ārpus Latvijas, tiek pieņemta un izskatīta individuālā kārtībā atkarībā no jurisdikcijas.

Piedāvājam iepazīties ar dokumentu komplektu juridiskām personām:
AS "Rietumu Banka" un Klienta līguma noteikumi
Dokumentu komplekts uzņēmumam

Privātpersonas konts

Nepieciešamie dokumenti konta atvēršanai:

  • identifikācijas dokuments - pase vai ID karte.

Rietumu Banka ir ieviesusi "Vienotos fizisko personu norēķinu kontu maiņas principus", kas nosaka Latvijas Republikā reģistrēto banku klientu - fizisku personu iespēju mainīt norēķinu kontus un kontiem piesaistītos Automātiskā un Regulārā maksājuma līgumus banku starpā.

Piedāvājam iepazīties ar dokumentu komplektu fiziskām personām:
AS "Rietumu Banka" un Klienta līguma noteikumi
Dokumentu komplekts fiziskai personai

Vēršam jūsu uzmanību, ka Rietumu Banka realizē Zini savu klientu politiku, kuras ietvaros var būt nepieciešami dokumenti, kas apliecina līdzekļu izcelšanos un / vai apstiprina uzņēmuma vai konta īpašnieka saimniecisko darību.

Banka patur tiesības atteikt konta atvēršanu bez iemeslu paskaidrošanas. Attiecībā uz atsevišķu valstu rezidentiem var attiekties ierobežojumi attiecībā uz bankas pakalpojumu izmantošanu.

Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)